Články

Aktuálne informácie zo sveta bezpečnosti IT riešení

Cisco bude chrániť Európu z Krakova viac článkov »

Cisco bude chrániť Európu z Krakova

Spoločnosť Cisco otvára v poľskom Krakove nové centrum bezpečnostných operácií pre región Európy, Blízkeho východu, Afriky a Ruska. Jeho služby, od monitoringu a správy sietí až po komplexné či vzdialene poskytované bezpečnostné riešenia, budú môcť využívať aj slovenské firmy.


Komplexné služby

„Digitálna revolúcia so sebou prináša nielen obrovské príležitosti, ale aj veľké riziká,“ hovorí František Baranec, country manager spoločnosti Cisco na Slovensku. „Zaistiť bezpečnosť firemnej siete a dokázať monitorovať hrozby je obrovská zodpovednosť, na ktorú mnohé firmy nemajú vlastné zdroje ani skúsenosti. Nové bezpečnostné centrum Cisco v Krakove vie ponúknuť plnohodnotnú ochranu siete i ďalšie bezpečnostné služby, takže firmy sa môžu sústrediť len na svoj biznis.“

Krakovské centrum ponúka Cisco Active Threat Analytics (ATA), plne outsourcovanú a manažovanú bezpečnostnú službu. Pomocou analýzy premávky v zákazníkovej sieti, vyhodnocovania bezpečnostnej telemetrie a neustálych informácií z celého sveta dokáže rýchlo zachytiť a reagovať na bezpečnostné udalosti. Odborníci centra ponúkajú nielen monitoring kybernetických hrozieb, ale aj vzdialenú prevádzku pre bezpečnostné zariadenia.

Cisco momentálne prevádzkuje na svete tri takéto centrá, ktoré sú strategicky rozmiestnené v Poľsku, USA a v Japonsku. Táto štruktúra spoločnosti umožňuje poskytovať zákazníkom 24-hodinovú podporu bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú.

Nielen bezpečnosť

Centrum bezpečnostných operácií je súčasťou Centra Cisco pre globálne služby (Cisco Global Services Center, CGSC), ktoré na juhu Poľska pôsobí už štyri roky. Zákazníkom, partnerom i zamestnancom ponúka konzultačné a technické služby, cloudové služby a služby správy, alebo finančné a prevádzkové služby.

V krakovskom centre pôsobí v súčasnosti približne tisíc odborníkov z celého sveta. Rozšírenie ponuky centra o bezpečnostné služby vytvára kariérne príležitosti aj pre expertov v tejto oblasti.

Viac informácií nájdete na:

https://newsroom.cisco.com/press-release-content?type=webcontent&articleId=1760140

O Cisco Systems

Cisco (NASDAQ: CSCO) – celosvetový líder v oblasti IT, ktorý pomáha spoločnostiam využiť príležitosti budúcnosti a dokazuje, že spojením všetkého, čo zatiaľ nie je spojené, možno dosiahnuť úžasné veci.

Informácie o spoločnosti Cisco sú k dispozícii na http://www.cisco.com. Ďalšie správy môžete nájsť na http://newsroom.cisco.com.

Zdroj: Tlačová správa

Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah tlačových správ, ktoré sú preberané a publikované v plnom znení.

Prečo si vybrať nás?

Dôveryhodnosť

Na trhu pôsobíme už od roku 2008 a našu dôveryhodnosť potvrdzujú partnerstvá popredných spoločností v oblasti IT a hlavne množstvo spokojných zákazníkov, ktorí využívajú naše služby. Nie sme nováčikom a vieme, čo vaša IT infraštruktúra potrebuje a radi vám to ponúkneme. O našej kvalite hovorí aj certifikácia systémov manažérstva podľa normy ISO 9 001.

Profesionalita

Bezpečnosť vašich dát nedokáže chrániť len tak niekto. Obráťte sa teda na profesionálneho partnera. Naše bohaté skúsenosti potvrdzujú školenia, ktoré naši zamestnanci absolvujú pravidelne, aby vám vedeli vždy poskytnúť adekvátne rady a zabezpečiť tak plynulý a ničím nerušený chod vašej infraštruktúry. Sme vlastníkom certifikácie 27 001, takže vaše dáta sú u nás v bezpečí.

Efektivita

Neponúkame vám riešenia, ktoré sú pre vás zbytočné, len aby sme na vás zarobili. Našim cieľom nie je nanútiť vám robustné riešenie, ktoré budete využívať na minimum, no zároveň návrh štruktúry berieme vážne aj s ohľadom na prípadné plány rozvoja vašej spoločnosti. Prioritou pre nás je vaša spokojnosť a bezpečnosť vašich dát.

Referencie

Saneca Pharmaceuticals a.s.
Slovak Telekom, a.s.
Správa služieb diplomatickému zboru, a.s.
Mercedes-Benz Slovakia, s.r.o.
UPC BROADBAND SLOVAKIA s.r.o.
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Kontakt


ReFoMa, s.r.o.
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina, Slovakia

+421 41/202 88 80 – sekretariát
+421 41/202 88 81 – technická podpora
+421 41/202 88 82 – obchodné oddelenie
IČO: 43892345
DIČ: 2022541378
IČ DPH: SK2022541378
Okresný súd Žilina, odd.: Sro, vl. číslo 20197/L

Bankové spojenie (IBAN):
SK13 1100 0000 0026 2582 3735