Služby

Vyberte si z našej širokej ponuky

Aplikačné riešenia

Správne a bezpečne nastavenú infraštruktúru v rámci firmy je nutné doplniť o správne aplikácie, aby ste jej potenciál vedeli využiť naplno. Bola by škoda nevyužiť to a využívať externé riešenia. My vám ponúkame aplikácie postavené buď na operačnom systéme Windows, alebo Linux. Nájdete u nás všetky typy serverových aplikácií, ktoré vo firme viete využiť. Či už potrebujete prijímať a odosielať maily, prevádzkovať vlastnú webovú stránku alebo internú aplikáciu, ukladať dáta, vytvárať zálohy, alebo tlačiť po sieti.

Pri nasadzovaní aplikácií na server dbáme na maximálne zabezpečenie, pričom našou prioritou je najmä ochrana vašich dát. Okrem štandardného zaškolenia využívame aj technologické zabezpečenie aplikácií pomocou multi-faktorovej autentifikácie. Tá sa nespolieha len na ľahko zneužiteľné heslo, pretože musíte použiť viac prístupových prvkov, aby ste sa dostali k dátam. Pred napadnutím pri spúšťaní neoverených aplikácií vás zasa ochráni Sandbox - bezpečnostné riešenie, ktoré spúšťa a analyzuje kód aplikácií v striktne oddelenom, virtuálnom prostredí.

Zaoberáme sa tiež virtualizáciou použitím technológií ako Hyper-V alebo VM Ware, vďaka ktorým môžete na jednom fyzickom serveri spustiť niekoľko nezávislých operačných systémov a ušetriť tak na samotnej prevádzke IT infraštruktúry a zvýšiť efektivitu jej využitia.

Medzi kľúčové aplikácie pre Windows môžeme zaradiť napr. Exchange server pre správu e-mailov, Sharepoint, ISS pre webové aplikácie a mnoho iných aplikácií. Na operačnom systéme Linux vám zasa vieme ponúknuť populárny Apache či SAMBA pre súborové alebo tlačové služby po sieti.

Prečo si vybrať nás?

Dôveryhodnosť

Na trhu pôsobíme už od roku 2008 a našu dôveryhodnosť potvrdzujú partnerstvá popredných spoločností v oblasti IT a hlavne množstvo spokojných zákazníkov, ktorí využívajú naše služby. Nie sme nováčikom a vieme, čo vaša IT infraštruktúra potrebuje a radi vám to ponúkneme. O našej kvalite hovorí aj certifikácia systémov manažérstva podľa normy ISO 9 001.

Profesionalita

Bezpečnosť vašich dát nedokáže chrániť len tak niekto. Obráťte sa teda na profesionálneho partnera. Naše bohaté skúsenosti potvrdzujú školenia, ktoré naši zamestnanci absolvujú pravidelne, aby vám vedeli vždy poskytnúť adekvátne rady a zabezpečiť tak plynulý a ničím nerušený chod vašej infraštruktúry. Sme vlastníkom certifikácie 27 001, takže vaše dáta sú u nás v bezpečí.

Efektivita

Neponúkame vám riešenia, ktoré sú pre vás zbytočné, len aby sme na vás zarobili. Našim cieľom nie je nanútiť vám robustné riešenie, ktoré budete využívať na minimum, no zároveň návrh štruktúry berieme vážne aj s ohľadom na prípadné plány rozvoja vašej spoločnosti. Prioritou pre nás je vaša spokojnosť a bezpečnosť vašich dát.

Referencie

EBA s.r.o.
Správa služieb diplomatickému zboru, a.s.
Slovak Telekom, a.s.
Motor-Car Group
Trenčianska vodohospodárska spoločnosť a. s.
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Články viac článkov »

Cisco bude chrániť Európu z Krakova

Cisco bude chrániť Európu z Krakova

22.04.2016 | Spoločnosť Cisco otvára v poľskom Krakove nové centrum bezpečnostných operácií pre región Európy, Blízkeho východu, Afriky a Ruska. Jeho služby, od monitoringu a správy sietí až po komplexné či vzdialene poskytované bezpečnostné riešenia, budú môcť využívať aj slovenské firmy.

Čítať viac »

Kontakt


ReFoMa, s.r.o.
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina, Slovakia

+421 41/202 88 80 – sekretariát
+421 41/202 88 81 – technická podpora
+421 41/202 88 82 – obchodné oddelenie
IČO: 43892345
DIČ: 2022541378
IČ DPH: SK2022541378
Okresný súd Žilina, odd.: Sro, vl. číslo 20197/L

Bankové spojenie (IBAN):
SK13 1100 0000 0026 2582 3735