Služby

Vyberte si z našej širokej ponuky

Bezpečnosť

Bezpečnosť IT infraštruktúry je našou prioritou. Chápeme, že dáta sú často to najcennejšie, čím vaša spoločnosť disponuje a práve preto k nej pristupujeme nekompromisne. Nespoliehame sa len na štandardné riešenia, ale aktívne vyhľadávame slabé články vo vašej sieti a snažíme sa ich eliminovať. Dáta totiž nemusia uniknúť len vďaka diere v systéme, zlyhať môžu aj vaši zamestnanci.

V rámci ofenzívnej bezpečnosti vykonávame nielen jednoduché audity IT infraštruktúry a vašej spoločnosti, realizujeme aj hĺbkové penetračné testy. V rámci nich vám vieme poskytnúť komplexný sieťový, systémový, aplikačný ale aj personálny audit, ktorý dokáže odhaliť slabiny vašej spoločnosti v oblasti bezpečnosti dát. Analyzujeme možné riziká a navrhujeme riešenia, ako predchádzať problémom.

Systémy a štruktúru však zabezpečujeme aj zvnútra prostredníctvom defenzívnej bezpečnosti. V našom portfóliu nájdete kvalitné firewally s UTM, robustné systémy na ochranu úniku dát, monitoring systémov a sietí pomocou SIEM a tiež postupy a prostriedky na zálohovanie a šifrovanie dát alebo kontrolu prístupov a identít. Budete tak mať istotu a prehľad, čo sa vo vašej sieti deje práve v tomto momente.

Pri nasadzovaní bezpečnostných riešení a po vyhodnotení auditu vám navrhneme prvky procesnej bezpečnostioptimalizáciu a štandardizáciu procesov pri správe siete a práce s dátami. Budete tak mať vytvorené postupy na riešenie jednotlivých typov situácií, ktoré vo vašej spoločnosti môžu nastať, na základe čoho viete vždy zaistiť maximálnu bezpečnosť vašich dát a informácií.

Prečo si vybrať nás?

Dôveryhodnosť

Na trhu pôsobíme už od roku 2008 a našu dôveryhodnosť potvrdzujú partnerstvá popredných spoločností v oblasti IT a hlavne množstvo spokojných zákazníkov, ktorí využívajú naše služby. Nie sme nováčikom a vieme, čo vaša IT infraštruktúra potrebuje a radi vám to ponúkneme. O našej kvalite hovorí aj certifikácia systémov manažérstva podľa normy ISO 9 001.

Profesionalita

Bezpečnosť vašich dát nedokáže chrániť len tak niekto. Obráťte sa teda na profesionálneho partnera. Naše bohaté skúsenosti potvrdzujú školenia, ktoré naši zamestnanci absolvujú pravidelne, aby vám vedeli vždy poskytnúť adekvátne rady a zabezpečiť tak plynulý a ničím nerušený chod vašej infraštruktúry. Sme vlastníkom certifikácie 27 001, takže vaše dáta sú u nás v bezpečí.

Efektivita

Neponúkame vám riešenia, ktoré sú pre vás zbytočné, len aby sme na vás zarobili. Našim cieľom nie je nanútiť vám robustné riešenie, ktoré budete využívať na minimum, no zároveň návrh štruktúry berieme vážne aj s ohľadom na prípadné plány rozvoja vašej spoločnosti. Prioritou pre nás je vaša spokojnosť a bezpečnosť vašich dát.

Referencie

PosAm, spol. s r.o.
Mercedes-Benz Slovakia, s.r.o.
CNC, a.s.
Úrad vlády Slovenskej republiky
UPC BROADBAND SLOVAKIA s.r.o.
ASBIS SK spol. s r.o.

Články viac článkov »

Cisco bude chrániť Európu z Krakova

Cisco bude chrániť Európu z Krakova

22.04.2016 | Spoločnosť Cisco otvára v poľskom Krakove nové centrum bezpečnostných operácií pre región Európy, Blízkeho východu, Afriky a Ruska. Jeho služby, od monitoringu a správy sietí až po komplexné či vzdialene poskytované bezpečnostné riešenia, budú môcť využívať aj slovenské firmy.

Čítať viac »

Kontakt


ReFoMa, s.r.o.
Dolné Rudiny 1
010 01 Žilina, Slovakia

+421 41/202 88 80 – sekretariát
+421 41/202 88 81 – technická podpora
+421 41/202 88 82 – obchodné oddelenie
IČO: 43892345
DIČ: 2022541378
IČ DPH: SK2022541378
Okresný súd Žilina, odd.: Sro, vl. číslo 20197/L

Bankové spojenie (IBAN):
SK13 1100 0000 0026 2582 3735